3 Beds
2,247 sqft
$1,377,777
8866 N Sea Oaks Way 202 Vero Beach FL, 32963
Price per sqft
$613.16
Built in
2001
Property size
2,247 sqft
Property type
Residential
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
296789
Interior features
Bedrooms
3
Total Bathrooms
3
Full Bathrooms
2
Exterior features
Other property details
Taxes
$13,319
Tax Frequency
Annually
Courtesy of Susie Wilson Real Estate PA, Susie Wilson,
Listing Contact: 772-589-3862
Powered byLuxury Presence